СЕМИНАР “ДЕТЕ У ЖИВОТНО ПРАКТИЧНОЈ СИТУАЦИЈИ У ВРТИЋУ”

У оквиру пројекта Министарства просвете, науке и технолошког развоја, “Инклузивно предшколско васпитање и образовање”, наша Установа учествује као партнер Општине Власотинце под радним насловом “И  ти имаш право на вртић”. У циљу подизања капацитета локалне самоуправе у просторијама ПУ “Милка Диманић” 19. и 20.1.2020. одржан је акредитовани семинар  “Дете у животно практичној ситуацији у вртићу” на коме је 60 запослених унапрeдило компетенцију за подршку развоју личности детета ослањајући се на елементе Валдорф педагогије.

Подршка спровођењу овог пројекта обезбеђена је из средстава гранта додељеног у оквиру пројекта ЕЦЕЦ посредством Владе Републике Србије, а из средстава зајма Светске банке. Овде изнета мишљења изражавају ставове аутора и не представљају нужно ставове Министарства просвете, науке и технолошког развоја или Светске банке.

Галерија слика